به فروشگاه آنلاین ژیراسُل خوش آمدید

سبد خرید

سوالات متداول

ممکن است قبل از اقدام به خرید و یا بعد از انجام خرید سوالاتی در ذهن همراهان گرامی فروشگاه آنلاین ژیراسُل شکل گرفته باشد ، نمونه های زیر ممکن است جزو سوالات شما نیز باشد که به آن پاسخ داده شده است ، لطفا قبل از تماس با پشتیبانی این بخش را مطالعه فرمایید.

چه زمانی کالایی که خریده ام به دستم خواهد رسید؟

با توجه به اینکه سفارش شما باید از انبار خارج و مراحل بسته بندی را طی نماید ، اگر خرید قبل از ساعت ۱۲ ظهر انجام شده باشد ، بسته همان روز به پست سپرده خواهد شد. بسته هایی که بنا به انتخاب شما با پست پیشتاز ارسال میگردند معمولا پس از ۴۲ الی ۷۲ ساعت و با پست سفارشی ۹۶ الی ۱۲۰ ساعت بدون احتساب روز تعطیل بدست شما خواهد رسید.

چگونه از بن های تخفیف بهره مند شوم؟

ژیراسُل معولا در مناسبتهای مختلف اقدام به ارائه بن های تخفیف به مشتریان محترم فروشگاه می نماید که در این خصوص اطلاع رسانی کافی برای اعضا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده هنگام ثبت نام در سایت انجام می گردد.

مرسولات پستی چگونه تحویل داده می شوند؟

هنگامی که کالا توسط پست سفارشی یا پیشتاز ارسال می شود، جهت تحویل ، مأمور پست ۱ بار درب منزل مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری، کالا به مرکز پستی شهر مورد نظر برگشت خورده و مشتری تا یک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش خود را تحویل بگیرد. در غیر این صورت سفارش به انبار ژیراسُل باز می گردد.

چگونه حساب کاربری خود را بسازم؟

در صفحه اصلی سایت بر روی نوار بالایی قسمتی بنام « حساب کاربری من » وجود دارد،وارد این بخش شده و گزینه « ثبت نام » را انتخاب نمایید،پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، ثبت نام شما کامل گردیده و می توانید خرید خود را شروع نمایید.

رمز عبور حساب کاربری ام را فراموش کرده ام ، چگونه آن را بازیابی کنم؟

برای بازیای گذرواژه (رمز عبور) کافیست از بخش ورود به حساب کاربری من،گزینه « گذر واژه خود را فراموش کرده اید؟» را انتخاب و پس از وارد کردن نام کاربری یا آدرس ایمیلی که با آن ثبت نام نموده اید،گذرواژه برای شما ایمیل خواهد شد.

چه روش های پرداخت پذیرفته می شوند؟

در حال حاضر و با توجه به سهولت و سرعت در خرید مشتریان محترم فروشگاه آنلاین ژیراسُل از درگاه پرداخت امن و معتبر زرین پال بهره جسته ایم و شما میتوانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.